INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Giorgia Pinto vs. Lou Adler - Vzájemné zápasy
26.11.18 | 1. kolo | Lou Adler | Giorgia Pinto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Solarino | koberec |
Giorgia Pinto form & Lou Adler form
Giorgia Pinto - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Marie Vogt | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Slavikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Ashley Lahey | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Chiara Talleri | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Lou Adler - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |