Gyulnara Nazarova vs. Lisa Matviyenko

Gyulnara Nazarova vs. Lisa Matviyenko - Antalya - porovnání

ZÁPAS

Gyulnara Nazarova Lisa Matviyenko

STATISTIKY ZÁPASU


Gyulnara Nazarova
Ukrajina
27.02.98, 20 Let




848
16

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
06.10.97, 21 Let




495
65
28 594 $
Lisa Matviyenko
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Gyulnara Nazarova vs. Lisa Matviyenko - Vzájemné zápasy

08.11.171. koloLisa MatviyenkoGyulnara Nazarova7-62, 2-6, 6-2 detail zápasuTurkey Antalya antuka
09.11.152. koloGyulnara NazarovaLisa Matviyenko6-0, 6-4 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Gyulnara Nazarova - poslední zápasy

Georgia Batumi - tvrdý
22.09.18
finále
vs. Daria Kudashova7-5, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.09.18
semifinále
vs. Anna Kubareva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Anastasia Mironova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Lana Kentchiashvili6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Anastasia Mozgaleva6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
31.08.18
semifinále
vs. Daria Mishina6-71, 0-1, - Gyulnara Nazarova - skrečprohradetail zápasu
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Aleksandra Pospelova4-6, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-4, 6-4 výhradetail zápasu
27.08.18
1. kolo
vs. Adriana Sosnovschi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)7-5, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Anastasiya Komardina2-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Avelina Sayfetdinova6-2, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Evgeniya Burdina3-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
07.08.18
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Kazan - antuka
30.07.18
1. kolo
vs. Valeriya Yushchenko2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
11.06.18
kvalifik.
vs. Ksenia Milevskaya7-5, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Diana Bakuta6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
07.06.18
čtvrtfinále
vs. Vlada Zvereva6-74, 3-6 prohradetail zápasu
06.06.18
2. kolo
vs. Shalimar Talbi6-3, 6-3 výhradetail zápasu
04.06.18
1. kolo
vs. Anhelina Kalita3-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
24.04.18
1. kolo
vs. Haruna Arakawa1-6, 5-7 prohradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Ema Vasic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
22.04.18
2. kolo kval.
vs. Alessandra Ruggieri6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
18.04.18
1. kolo
vs. Dia Evtimova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.04.18
kvalifik.
vs. Agustina Chlpac6-1, 6-0 výhradetail zápasu
15.04.18
2. kolo kval.
vs. Miranda Poile6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
14.03.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina5-7, 7-61, 1-6 prohradetail zápasu
13.03.18
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina5-7, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
27.02.18
1. kolo
vs. Vlada Koval4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
08.11.17
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko6-72, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu

Lisa Matviyenko - poslední zápasy

Italy Santa Margherita - antuka
15.10.18
kvalifik.
vs. Siqi Cao6-3, 6-4 výhradetail zápasu
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Patricia Boentgen6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Federica Bilardo3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
24.09.18
kvalifik.
vs. Martina Spigarelli0-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Alice Matteucci6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
20.08.18
kvalifik.
vs. Lena Rueffer2-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Lena Greiner6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Leipzig - antuka
13.08.18
2. kolo kval.
vs. Dia Evtimova6-1, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.18
kvalifik.
vs. Lucrezia Stefanini3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal Porto - antuka
26.07.18
2. kolo
vs. Ylena In-Albon5-7, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
25.07.18
1. kolo
vs. Leonor Oliveira6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Darmstadt - antuka
18.07.18
1. kolo
vs. Isabella Shinikova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Amina Anshba6-76, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Kaja Juvan1-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Karin Kennel6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
20.06.18
2. kolo
vs. Kaja Juvan1-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Sandra Samir6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Grado - antuka
30.05.18
2. kolo
vs. Silvia Soler-Espinosa2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.05.18
1. kolo
vs. Pemra Ozgen7-5, 6-4 výhradetail zápasu
27.05.18
kvalifik.
vs. Maria Camila Osorio Serrano0-6, 6-76 prohradetail zápasu
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Sofia Mariotto6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
22.05.18
1. kolo
vs. Georgia Brescia6-712, 3-6 prohradetail zápasu
20.05.18
kvalifik.
vs. Giorgia Marchetti6-4, 1-0, Giorgia Marchetti - skrečvýhradetail zápasu
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Eleni Daniilidou6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden Karlskrona - antuka
12.05.18
semifinále
vs. Karen Barritza4-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.05.18
čtvrtfinále
vs. Chanelle Van Nguyen7-69, 6-74, 6-3 výhradetail zápasu
10.05.18
2. kolo
vs. Olga Helmi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.05.18
1. kolo
vs. Raveena Kingsley7-62, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
26.04.18
2. kolo
vs. Anastasia Grymalska6-71, 3-6 prohradetail zápasu
24.04.18
1. kolo
vs. Elysia Bolton7-5, 6-1 výhradetail zápasu
<