Srbsko
01.10.00, 23 Let
01.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Milica Vujovic vs. Lisa-Maria Moser - Vzájemné zápasy
18.02.18 | 1. kolo kval. | Lisa-Maria Moser | Milica Vujovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Milica Vujovic form & Lisa-Maria Moser form
Milica Vujovic - poslední zápasy
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenija Varesanovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Matea Mihaljevic | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lorena Gavric | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Marlies Szupper | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 0-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Tea Faber | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Ksenia Domnina | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Ema Vasic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 kvalifik. | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Khudoley | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Miletic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Lisa-Maria Moser - poslední zápasy
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Betina Stummer | - Lisa-Maria Moser - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Mbali Langa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
30.11.18 čtvrtfinále | vs. Amy Zhu | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Amy Olivier | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 0-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Gabriella Mujan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Soizette Simmons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 6-75, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bukfurdo - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 0-5, - Lisa-Maria Moser - skreč | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
19.08.16 čtvrtfinále | vs. Nicole Rottmann | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Eva Nyikos | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.16 čtvrtfinále | vs. Martina Trevisan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.16 2. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.16 1. kolo | vs. Janina Toljan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu |