ZÁPAS
27.02.19 | 1. kolo | Linnea Malmqvist | Charmaine Shi Yi Seah | 6-1, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Linnea Malmqvist | Charmaine Shi Yi Seah | |
1. podání % | 21/31 (68%) | 36/45 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/21 (81%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/10 (40%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/45 (67%) | 10/31 (32%) |
Vyhrané body celkem | 51/76 (67%) | 25/76 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Linnea Malmqvist | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Charmaine Shi Yi Seah | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Linnea Malmqvist | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Charmaine Shi Yi Seah | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Charmaine Shi Yi Seah | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Charmaine Shi Yi Seah | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Charmaine Shi Yi Seah | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Charmaine Shi Yi Seah | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Linnea Malmqvist vs. Charmaine Shi Yi Seah - Vzájemné zápasy
27.02.19 | 1. kolo | Linnea Malmqvist | Charmaine Shi Yi Seah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Linnea Malmqvist form & Charmaine Shi Yi Seah form
Linnea Malmqvist - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |
Charmaine Shi Yi Seah - poslední zápasy
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Jacqueline Cako | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Mary Ann Liu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Chiara Renata Supak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.10.18 2. kolo kval. | vs. Chiara Renata Supak | - Charmaine Shi Yi Seah - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Hsin-Yuan Shih | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Solo - tvrdý | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Anastasia Shaulskaya | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Priscilla Heise | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu |