ZÁPAS
03.12.19 | kvalifik. | Linda Sevcikova | Olivia Gram | 6-3, 7-64 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
09.06.98, 25 Let
18 482 $
09.06.98, 25 Let
18 482 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
23.11.00, 23 Let
19 031 $
23.11.00, 23 Let
19 031 $
Linda Sevcikova vs. Olivia Gram - Vzájemné zápasy
03.12.19 | kvalifik. | Linda Sevcikova | Olivia Gram | 6-3, 7-64 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Linda Sevcikova form & Olivia Gram form
Linda Sevcikova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Noa Krznaric | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Luciano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nisa Bulut | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 6-2, 2-2, Lidia Encheva - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Brotea | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Noka Juric | 0-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iva Ivanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ria Dernikovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 0-6, 6-71 | detail zápasu |
Olivia Gram - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 2-6, 0-6 | detail zápasu |