ZÁPAS
11.06.18 | 2. kolo kval. | Linda Puppendahl | Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | Essen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
29.12.99, 24 Let
29.12.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Linda Puppendahl vs. Suzan Lamens - Vzájemné zápasy
11.06.18 | 2. kolo kval. | Linda Puppendahl | Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Essen | antuka |
Linda Puppendahl form & Suzan Lamens form
Linda Puppendahl - poslední zápasy
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Suzan Lamens - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |