ZÁPAS
10.09.18 | 2. kolo kval. | Linda Klimovicova | Alexandra Silna | 6-0, - skreč | Frydek Mistek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
10.01.02, 22 Let
10.01.02, 22 Let
Linda Klimovicova vs. Alexandra Silna - Vzájemné zápasy
10.09.18 | 2. kolo kval. | Linda Klimovicova | Alexandra Silna | 6-0, Alexandra Silna - skreč | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
Linda Klimovicova form & Alexandra Silna form
Linda Klimovicova - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Audrey Albie | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Martyna Kubka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 finále | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Aravane Rezai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
19.11.23 finále | vs. Lisa Pigato | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Isabella Shinikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
12.11.23 finále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Melania Delai | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alexandra Silna - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 0-1, - Alexandra Silna - skreč | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 0-6, - Alexandra Silna - skreč | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Kollarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Maria Zotova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Irina Cantos Siemers | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Lidija Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Kathleen De Rienzo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |