ZÁPAS
03.02.20 | kvalifik. | Linda Cagnazzo | Nicole Gadient | 6-3, 7-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
18.01.01, 23 Let
18.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
07.08.98, 25 Let
28 926 $
07.08.98, 25 Let
28 926 $
Linda Cagnazzo vs. Nicole Gadient - Vzájemné zápasy
03.02.20 | kvalifik. | Linda Cagnazzo | Nicole Gadient | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Linda Cagnazzo form & Nicole Gadient form
Linda Cagnazzo - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Maria Shusharina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Elpida Malamou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Dewi Dijkman | 6-3, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-5, Lexie Stevens - skreč | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Tania Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Nicole Gadient - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |