ZÁPAS
22.01.20 | 1. kolo | Lina Glushko | Weronika Falkowska | 6-1, 7-66 | W15 Liepaja | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lina Glushko | Weronika Falkowska | |
1. podání % | 51/72 (71%) | 46/76 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/51 (75%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/76 (45%) | 23/72 (32%) |
Vyhrané body celkem | 83/148 (56%) | 65/148 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lina Glushko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lina Glushko | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Weronika Falkowska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Lina Glushko | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-A | ||
Lina Glushko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Weronika Falkowska | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Lina Glushko | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Weronika Falkowska | |
0-0 | ||
7-66 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lina Glushko vs. Weronika Falkowska - Vzájemné zápasy
22.01.20 | 1. kolo | Lina Glushko | Weronika Falkowska | 6-1, 7-66 | detail zápasu | W15 Liepaja | tvrdý I. |
Lina Glushko form & Weronika Falkowska form
Lina Glushko - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
24.02.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 semifinále | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Weronika Falkowska - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
10.06.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detail zápasu |