ZÁPAS
26.11.19 | 1. kolo | Lina Glushko | Dimitra Pavlou | 3-6, 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lina Glushko | Dimitra Pavlou | |
1. podání % | 49/84 (58%) | 57/93 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/49 (57%) | 28/57 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/35 (54%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/21 (33%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 50/93 (54%) | 37/84 (44%) |
Vyhrané body celkem | 97/177 (55%) | 80/177 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15 | ||
Lina Glushko | 2-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-4 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Lina Glushko | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Dimitra Pavlou | |
Lina Glushko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-1 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lina Glushko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0 | ||
1-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0 | ||
Lina Glushko | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Lina Glushko | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lina Glushko vs. Dimitra Pavlou - Vzájemné zápasy
26.11.19 | 1. kolo | Lina Glushko | Dimitra Pavlou | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Lina Glushko form & Dimitra Pavlou form
Lina Glushko - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
24.02.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 semifinále | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Dimitra Pavlou - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Busaad | 6-3, 6-2 | detail zápasu |