ZÁPAS
08.02.20 | semifinále | Lina Gjorcheska | Vlada Koval | 6-3, 6-3 | W25 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lina Gjorcheska | Vlada Koval | |
1. podání % | 34/50 (68%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/34 (82%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/16 (31%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/57 (51%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkem | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Lina Gjorcheska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 3-3 | |
4-3 | Vlada Koval | |
0-0, 30-0 | ||
Lina Gjorcheska | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-2 | Vlada Koval | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 3-2 | |
4-2 | Vlada Koval | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Lina Gjorcheska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Vlada Koval | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lina Gjorcheska vs. Vlada Koval - Vzájemné zápasy
08.02.20 | semifinále | Lina Gjorcheska | Vlada Koval | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
Lina Gjorcheska form & Vlada Koval form
Lina Gjorcheska - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Vlada Koval - poslední zápasy
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | - Vlada Koval - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | detail zápasu |