INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gyulnara Nazarova vs. Lina Gjorcheska - Vzájemné zápasy
09.11.15 | semifinále | Lina Gjorcheska | Gyulnara Nazarova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Gyulnara Nazarova form & Lina Gjorcheska form
Gyulnara Nazarova - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skreč | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
22.09.18 finále | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 semifinále | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Lina Gjorcheska - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detail zápasu |