ZÁPAS
15.07.18 | 1. kolo kval. | Liisa Vehvilainen | Sabine Rutlauka | 6-2, 1-6, 7-63 | Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fínsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Liisa Vehvilainen vs. Sabine Rutlauka - Vzájemné zápasy
15.07.18 | 1. kolo kval. | Liisa Vehvilainen | Sabine Rutlauka | 6-2, 1-6, 7-63 | detail zápasu | Parnu | antuka |
Liisa Vehvilainen form & Sabine Rutlauka form
Liisa Vehvilainen - poslední zápasy
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - skreč | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | detail zápasu |
Sabine Rutlauka - poslední zápasy
W15 Almada - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - skreč | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.21 semifinále | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.21 čtvrtfinále | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.21 2. kolo | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 finále | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.21 semifinále | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.21 čtvrtfinále | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | detail zápasu |