ZÁPAS
13.11.17 | 1. kolo kval. | Liisa Vehvilainen | Arina Petrova | 7-5, 6-0 | Helsinki | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Fínsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.08.98, 25 Let
19.08.98, 25 Let
Liisa Vehvilainen vs. Arina Petrova - Vzájemné zápasy
13.11.17 | 1. kolo kval. | Liisa Vehvilainen | Arina Petrova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Helsinki | tvrdý I. |
Liisa Vehvilainen form & Arina Petrova form
Liisa Vehvilainen - poslední zápasy
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - skreč | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | detail zápasu |
Arina Petrova - poslední zápasy
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Patricija Spaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Vergazova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Tanasescu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Jekaterina Sagejeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
31.03.14 1. kolo | vs. Zhanelya Turarbek | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.14 kvalifik. | vs. Dariya Dzhakipova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |