ZÁPAS
21.10.18 | kvalifik. | Leonie Kung | Valeriya Urzhumova | 6-0, 6-0 | Oslo | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Leonie Kung | Valeriya Urzhumova | |
1. podání % | 34/48 (71%) | 26/36 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/34 (68%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/36 (67%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkem | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leonie Kung vs. Valeriya Urzhumova - Vzájemné zápasy
21.10.18 | kvalifik. | Leonie Kung | Valeriya Urzhumova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Oslo | tvrdý I. |
Leonie Kung form & Valeriya Urzhumova form
Leonie Kung - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Valeriya Urzhumova - poslední zápasy
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.19 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.18 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu |