ZÁPAS
04.12.19 | 1. kolo | Leonie Kung | Anna Pribylova | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Leonie Kung | Anna Pribylova | |
1. podání % | 37/51 (73%) | 37/66 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/37 (68%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 34/66 (52%) | 18/51 (35%) |
Vyhrané body celkem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Leonie Kung | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leonie Kung | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0 | ||
Leonie Kung | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Leonie Kung | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-2 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Leonie Kung | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Leonie Kung | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Leonie Kung | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leonie Kung | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Anna Pribylova | |
0-0 | ||
4-3 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonie Kung | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leonie Kung vs. Anna Pribylova - Vzájemné zápasy
04.12.19 | 1. kolo | Leonie Kung | Anna Pribylova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
08.12.17 | čtvrtfinále | Leonie Kung | Anna Pribylova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
Leonie Kung form & Anna Pribylova form
Leonie Kung - poslední zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Anna Pribylova - poslední zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |