Lena Ruppert vs. Yu Shan 09.03.2020

Lena Ruppert vs. Yu Shan 09.03.2020 - W15 Monastir - porovnání

ZÁPAS

09.03.201. kolo kval.Lena Ruppert Yu Shan 6-76, 7-5, 10-2 Tunisia W15 Monastir tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-2

Lena Ruppert
Nemecko
25.10.98, 21 Let




874
15

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
15.02.00, 20 Let







Yu Shan
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Lena Ruppert vs. Yu Shan - Vzájemné zápasy

09.03.201. kolo kval.Lena RuppertYu Shan6-76, 7-5, 10-2 detail zápasuTunisia W15 Monastir tvrdý

Lena Ruppert - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Giulia Crescenzi6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Yu Shan6-76, 7-5, 10-2 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Nicole Gadient6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Karolina Berankova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Maria Shusharina4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
06.02.20
2. kolo
vs. Julia Payola2-6, 6-72 prohradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Cheri Darley6-1, 6-1 výhradetail zápasu
03.02.20
kvalifik.
vs. Anhelina Kalita7-65, 1-6, 10-7 výhradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Holly Verner6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Germany W15 Stuttgart - tvrdý I.
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Franziska Sziedat6-4, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
17.12.19
2. kolo kval.
vs. Maria Manilova6-75, 2-6 prohradetail zápasu
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Reyngold4-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Magdalena Stoilkovska6-4, 4-6, 11-13 prohradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Anna Lytneva6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
19.11.19
kvalifik.
vs. Anna Chekanskaya6-1, 3-6, 5-10 prohradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Nina Rudiukova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Melisa Senli6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Germany W25 Aschaffenburg - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Gabriella Da Silva Fick2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Sylvie Zund3-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yael Knebel6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Leipzig - antuka
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Nina Potocnik2-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Rosalie Van Der Hoek6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Johana Markova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Darmstadt - antuka
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Alice Rame2-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Jule Niemeier3-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Mina Hodzic6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
05.07.18
2. kolo
vs. Anna Zaja0-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.07.18
1. kolo
vs. Amina Anshba2-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Stuttgart Vaihingen - antuka
25.06.18
1. kolo kval.
vs. Valeriya Solovyeva3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Irina Ramialison4-6, 2-6 prohradetail zápasu

Yu Shan - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Lena Ruppert7-66, 5-7, 2-10 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
02.03.20
kvalifik.
vs. Tea Jandric6-2, 3-6, 9-11 prohradetail zápasu
Thailand W15 Nonthaburi - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Rada Manataweewat4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Thailand W15 Nonthaburi - tvrdý
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Ya Hsin Lee6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Natthapat Piwbangruk6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Costanza Traversi6-4, 2-6, 6-76 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
06.11.19
1. kolo
vs. Anna Makhorkina6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Constance Sibille5-7, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Anne-Sophie Morandais5-7, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
05.10.19
semifinále
vs. Jawairiah Noordin2-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Sathwika Sama6-3, 7-5 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Justina Mikulskyte7-5, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Alessia Tagliente5-1, Alessia Tagliente - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
23.09.19
kvalifik.
vs. Julita Saner0-6, 6-2, 6-10 prohradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Tuana Tinaztepe6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
17.09.19
kvalifik.
vs. Patricija Spaka2-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Samantha Koelliker2-6, 6-3, 12-10 výhradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Perla Nieuwboer4-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Emily Casteleyn6-2, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Belgium W15 Wanfercee - antuka
20.08.19
kvalifik.
vs. Nicole Gadient0-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Dariia Monakhova6-74, 6-2, 10-3 výhradetail zápasu
Holland W15 Oldenzaal - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Stefania Rogozinska Dzik1-6, 1-6 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Chanel Janssen6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Adela Jarosova6-4, 3-6, 9-11 prohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Heejin Han6-1, 6-75, 8-9, - Yu Shan - skrečprohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Sihyeong Cho7-5, 5-7, 8-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
14.05.19
kvalifik.
vs. Celestine Avomo Ella0-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Vasiliki Kalogeropoulou6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
07.05.19
1. kolo
vs. Lina Glushko3-6, 6-75 prohradetail zápasu
<