Kanada
06.01.99, 25 Let
06.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nicole Bunea vs. Lena Papadakis - Vzájemné zápasy
09.04.18 | 1. kolo kval. | Lena Papadakis | Nicole Bunea | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Nicole Bunea form & Lena Papadakis form
Nicole Bunea - poslední zápasy
Rome - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Carla Touly | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Pei Hsuan Chen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Petrushina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Olga Esteve Mendez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Dewi Dijkman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Eleni Daniilidou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.05.17 kvalifik. | vs. Francesca Bullani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Arianna Capogrosso | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Jil Nora Engelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Marta Magalhaes | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Giana Cormos | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Lena Papadakis - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |