ZÁPAS
06.02.18 | kvalifik. | Lena Papadakis | Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | Loughborough | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lena Papadakis | Katarzyna Pitak | |
1. podání % | 29/45 (64%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/29 (76%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/46 (67%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkem | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Katarzyna Pitak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lena Papadakis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Katarzyna Pitak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Katarzyna Pitak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Katarzyna Pitak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Katarzyna Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Katarzyna Pitak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Katarzyna Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
25.09.98, 25 Let
14 305 $
25.09.98, 25 Let
14 305 $
Lena Papadakis vs. Katarzyna Pitak - Vzájemné zápasy
06.02.18 | kvalifik. | Lena Papadakis | Katarzyna Pitak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Loughborough | tvrdý I. |
Lena Papadakis form & Katarzyna Pitak form
Lena Papadakis - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Katarzyna Pitak - poslední zápasy
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Esther Adeshina | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Melisa Morales | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Amber Washington | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Danielle Andrea Thompson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natasha Fourouclas | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Iman Garshong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vitoria - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.19 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 5-7 | detail zápasu |