ZÁPAS
05.08.18 | 1. kolo kval. | Lea Boskovic | Celine Fritsch | 6-2, 6-0 | Hechingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lea Boskovic | Celine Fritsch | |
1. podání % | 35/43 (81%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/35 (77%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/8 (50%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 12/43 (28%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Celine Fritsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Lea Boskovic | 2-0 | |
2-1 | Celine Fritsch | |
0-0, 30-40 | ||
Lea Boskovic | 3-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Lea Boskovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Celine Fritsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lea Boskovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Celine Fritsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lea Boskovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Celine Fritsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Celine Fritsch | |
4-0 | Celine Fritsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Celine Fritsch | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.11.00, 23 Let
25.11.00, 23 Let
Lea Boskovic vs. Celine Fritsch - Vzájemné zápasy
05.08.18 | 1. kolo kval. | Lea Boskovic | Celine Fritsch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Hechingen | antuka |
Lea Boskovic form & Celine Fritsch form
Lea Boskovic - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Celine Fritsch - poslední zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 0-3, - Celine Fritsch - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 0-3, - Celine Fritsch - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sarah Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Alice Zapolla | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 6-74 | detail zápasu |