INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alice Matteucci vs. Lea Boskovic - Vzájemné zápasy
17.03.18 | semifinále | Lea Boskovic | Alice Matteucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Alice Matteucci form & Lea Boskovic form
Alice Matteucci - poslední zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.09.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Lea Boskovic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
03.11.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |