ZÁPAS
25.06.18 | 2. kolo kval. | Laura Svatikova | Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | Torun | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura Svatikova | Joanna Zawadzka | |
1. podání % | 26/50 (52%) | 29/50 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/26 (65%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laura Svatikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Svatikova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laura Svatikova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Laura Svatikova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Joanna Zawadzka | |
2-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Svatikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Svatikova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laura Svatikova vs. Joanna Zawadzka - Vzájemné zápasy
25.06.18 | 2. kolo kval. | Laura Svatikova | Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Torun | antuka |
Laura Svatikova form & Joanna Zawadzka form
Laura Svatikova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Joanna Zawadzka - poslední zápasy
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detail zápasu |