Laura Svatikova vs. Anna Klasen 01.03.2020

Laura Svatikova vs. Anna Klasen 01.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

01.03.201. kolo kval.Laura Svatikova Anna Klasen 7-5, 6-3 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Laura Svatikova
Slovensko
29.04.94, 25 Let




858
3
12 620 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.11.93, 26 Let




833
5
51 661 $
Anna Klasen
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Laura Svatikova vs. Anna Klasen - Vzájemné zápasy

01.03.201. kolo kval.Laura SvatikovaAnna Klasen7-5, 6-3 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka
22.07.181. kolo kval.Anna KlasenLaura Svatikova6-2, 6-0 detail zápasuCzech Republic Prague antuka

Laura Svatikova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Nicole Khirin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Aleksandra Zlatarova6-4, 7-62 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Anna Klasen7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Oana Gavrila3-6, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Alba Carrillo Marin4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Martina Spigarelli2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Josephine Boualem6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Maria Kallistrou6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
12.02.20
1. kolo
vs. Ilinca Dalina Amariei6-1, 1-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Adelina Krueger7-5, 6-2 výhradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Michelle De Groot6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.12.19
1. kolo
vs. Pia Lovric6-78, 4-6 prohradetail zápasu
03.12.19
kvalifik.
vs. Beatris Spasova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Maria Kontolaimaki6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
28.11.19
2. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova7-5, 4-6, 6-74 prohradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Lenka Stara4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
19.11.19
kvalifik.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-0, 6-76, 8-10 prohradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Sonay Kartal7-5, 7-64 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Benedetta Ortenzi6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
14.11.19
1. kolo
vs. Sonay Kartal4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Anastasiya Skorupska4-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
Hungary W25 Kaposvar - antuka
24.09.19
kvalifik.
vs. Tamara Malesevic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Fanni Gecsek7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Dorka Drahota Szabo3-6, 6-72 prohradetail zápasu
Hungary W15 Szekesfehervar - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Mihaela Djakovic2-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.09.19
kvalifik.
vs. Adrienn Horvath6-3, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Anika Jaskova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Ania Hertel6-2, 5-7, 8-10 prohradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Ena Kajevic6-3, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu

Anna Klasen - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Federica Arcidiacono7-65, 1-6, 7-5 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Tamara Curovic7-5, 6-0 výhradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ema Bolebruchova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Sem Wensveen2-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Laura Svatikova5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Fabienne Gettwart7-5, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
Germany W15 Stuttgart - tvrdý I.
21.01.20
1. kolo
vs. Julia Terziyska3-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Enola Chiesa6-0, 6-2 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.11.19
1. kolo
vs. Svenja Ochsner2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Angelica Moratelli1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
24.09.19
kvalifik.
vs. Ana Lantigua De La Nuez5-7, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Andreina Pino6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Germany W25 Braunschweig - antuka
23.08.19
čtvrtfinále
vs. Maryna Zanevska6-3, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.08.19
2. kolo
vs. Jessica Pieri1-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
20.08.19
1. kolo
vs. Polina Leykina6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Valentyna Ivakhnenko5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Germany W60 Hechingen - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Michaela Bayerlova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany W25 Horb - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Oana Georgeta Simion2-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Gabriela Horackova3-6, 6-4, 16-14 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
Germany W60 Versmold - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Amina Anshba6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Holland W25 Den - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Despina Papamichail0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Switzerland W25 Klosters - antuka
19.06.19
1. kolo
vs. Julia Grabher3-6, 2-6 prohradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Charlotte Roemer6-3, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Lea Gietz6-75, 6-1, 12-10 výhradetail zápasu
Germany W15 Kaltenkirchen - antuka
11.06.19
1. kolo
vs. Alina Silich4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Portugal W25 Obidos - koberec
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Maria Ines Fonte6-3, 6-4 výhradetail zápasu
06.05.19
kvalifik.
vs. Lou Adler2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy W25 Santa - antuka
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Adrienn Nagy6-75, 2-6 prohradetail zápasu
<