ZÁPAS
02.07.20 | 1. kolo | Laura Siegemund | Mina Hodzic | 7-65, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Laura Siegemund | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 1-4 | |
0-0, 30-0 | ||
2-4 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Laura Siegemund | 2-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Laura Siegemund | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Laura Siegemund | 5-6 | |
0-0 | ||
(0) | Mina Hodzic | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
Laura Siegemund | (2) | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
Laura Siegemund | (3) | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
Laura Siegemund | (4) | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
Laura Siegemund | (5) | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-5, 4-5, 5-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
1-0 | Mina Hodzic | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Mina Hodzic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Laura Siegemund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Mina Hodzic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laura Siegemund vs. Mina Hodzic - Vzájemné zápasy
02.07.20 | 1. kolo | Laura Siegemund | Mina Hodzic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Laura Siegemund form & Mina Hodzic form
Laura Siegemund - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kasatkina | - | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Katerina Siniakova | - | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Mina Hodzic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |