ZÁPAS
29.12.18 | 2. kolo kval. | Laura Siegemund | Ellen Perez | 4-6, 6-4, 6-0 | Auckland | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura Siegemund | Ellen Perez | |
1. podání % | 55/68 (81%) | 54/79 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/55 (76%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/79 (41%) | 17/68 (25%) |
Vyhrané body celkem | 83/147 (56%) | 64/147 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Siegemund | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Siegemund | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laura Siegemund | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura Siegemund | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura Siegemund | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ellen Perez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Ellen Perez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laura Siegemund vs. Ellen Perez - Vzájemné zápasy
29.12.18 | 2. kolo kval. | Laura Siegemund | Ellen Perez | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | Auckland | tvrdý |
Laura Siegemund form & Ellen Perez form
Laura Siegemund - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kasatkina | - | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Katerina Siniakova | - | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Ellen Perez - poslední zápasy
Zhengzhou - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Allie Kiick | 1-4, - Ellen Perez - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
19.05.23 semifinále | vs. Maddison Inglis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 čtvrtfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.01.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 0-0, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Petra Hule | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Mary Lewis | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Madison Keys | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.22 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 4-1, Anna Kalinskaya - skreč | detail zápasu |