ZÁPAS
15.03.18 | 2. kolo | Laura Siegemund | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-3 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura Siegemund | Ekaterine Gorgodze | |
1. podání % | 32/53 (60%) | 45/65 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/32 (63%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 37/65 (57%) | 22/53 (42%) |
Vyhrané body celkem | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laura Siegemund | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Siegemund | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laura Siegemund vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájemné zápasy
12.08.18 | finále | Ekaterine Gorgodze | Laura Siegemund | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Hechingen | antuka |
15.03.18 | 2. kolo | Laura Siegemund | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
04.08.14 | čtvrtfinále | Laura Siegemund | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Hechingen | antuka |
13.08.12 | čtvrtfinále | Laura Siegemund | Ekaterine Gorgodze | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Ratingen | antuka |
Laura Siegemund form & Ekaterine Gorgodze form
Laura Siegemund - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kasatkina | - | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Katerina Siniakova | - | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |