Laura Siegemund vs. Anna Zaja 19.06.2020

Laura Siegemund vs. Anna Zaja 19.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

19.06.201. koloLaura Siegemund Anna Zaja 2-6, 7-67, 6-1 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP]
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0
2-0Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva2-1
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP]
2-2Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva2-3
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
2-4Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva2-5
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40
2-6
2
0-0Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva1-1
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva1-2
0-0, 30-0, 40-0, 40-30
2-2Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva2-3
0-0, 0-15, 30-15, 40-15
3-3Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva3-4
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40
4-4Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40
Laura Siegemund Laura Siegemund podáva4-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30
5-5Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40
5-6Anna Zaja Anna Zaja podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP]
6-1

Laura Siegemund
Nemecko
04.03.88, 32 Let




65
910
2 422 991 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.06.91, 29 Let




406
108
272 178 $
Anna Zaja
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Laura Siegemund vs. Anna Zaja - Vzájemné zápasy

19.06.201. koloLaura SiegemundAnna Zaja2-6, 7-67, 6-1 detail zápasu All Lower antuka
14.07.18semifináleLaura SiegemundAnna Zaja4-6, 7-5, 6-4 detail zápasuGermany Versmold antuka
04.08.081. koloLaura SiegemundAnna Zaja6-3, 5-7, 6-2 detail zápasuGermany Hechingen antuka

Laura Siegemund - poslední zápasy

All Lower - antuka
02.07.20
1. kolo
vs. Mina Hodzic7-65, 6-2 výhradetail zápasu
30.06.20
1. kolo
vs. Romy Koelzer6-0, 6-2 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Anna Zaja2-6, 7-67, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Laura Schaeder6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Alexandra Vecic6-3, 6-1 výhradetail zápasu
USA Indian Wells - tvrdý
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Vera Zvonareva1-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
05.03.20
3. kolo
vs. Kurumi Nara6-2, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
2. kolo
vs. Harriet Dart6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
25.02.20
2. kolo
vs. Ashleigh Barty3-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo
vs. Yaroslava Shvedova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.02.20
kvalifik.
vs. Magdalena Frech7-5, 7-5 výhradetail zápasu
21.02.20
1. kolo kval.
vs. Mubaraka Al-Naimi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Brazil Fed Cup - antuka
08.02.20
vs. Gabriela Ce6-1, 6-2 výhradetail zápasu
07.02.20
Rubber 1
vs. Teliana Pereira6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
23.01.20
2. kolo
vs. Karolina Pliskova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Coco Vandeweghe6-1, 6-4 výhradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Serena Williams4-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Cori Gauff5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Caty McNally6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Elena Rybakina0-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Viktoria Kuzmova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Marta Kostyuk4-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Austria Linz - tvrdý I.
10.10.19
2. kolo
vs. Ekaterina Alexandrova6-71, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Fiona Ferro6-2, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
07.10.19
kvalifik.
vs. Tereza Martincova7-69, 6-0 výhradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Kaja Juvan6-3, 7-5 výhradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Sofia Kenin4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Japan Hiroshima - tvrdý
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Veronika Kudermetova3-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
11.09.19
2. kolo
vs. Patricia Maria Tig6-2, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Valeria Savinykh6-4, 6-1 výhradetail zápasu

Anna Zaja - poslední zápasy

All Lower - antuka
02.07.20
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko7-67, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
30.06.20
1. kolo
vs. Julia Middendorf7-5, 7-5 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Laura Siegemund6-2, 6-77, 1-6 prohradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Eva Lys6-1, 6-1 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Mallaurie Noel6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Susan Bandecchi6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
05.03.20
2. kolo
vs. Amandine Hesse3-6, 5-7 prohradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Kelia Le Bihan6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Arlinda Rushiti6-3, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Nastasja Mariana Schunk6-0, 7-64 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Marina Melnikova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W60 Cairo - tvrdý
17.02.20
kvalifik.
vs. Anastasia Gasanova2-6, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Martina Pradova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W100 Cairo - tvrdý
13.02.20
2. kolo
vs. Martina Trevisan0-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Dejana Radanovic6-4, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Amanda Carreras6-4, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Martina Pradova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France W60 Andrezieux - tvrdý I.
29.01.20
1. kolo
vs. Raluca Georgiana Serban4-6, 0-6 prohradetail zápasu
28.01.20
kvalifik.
vs. Diane Parry6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Tayisiya Morderger2-6, 6-4, 10-1 výhradetail zápasu
Germany W15 Stuttgart - tvrdý I.
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Angelica Moratelli7-5, 1-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.01.20
2. kolo
vs. Yvette Schmucker7-5, 6-1 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Maria Ines Fonte6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
13.07.19
1. kolo kval.
vs. Marina Melnikova3-6, - Anna Zaja - skrečprohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
09.07.19
1. kolo
vs. Mirjam Bjorklund7-67, 6-70, 6-73 prohradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
26.06.19
2. kolo kval.
vs. Beatriz Haddad Maia6-3, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.06.19
1. kolo kval.
vs. Myrtille Georges7-65, 6-73, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom W100 Ilkley - tráva
18.06.19
1. kolo kval.
vs. Arina Rodionova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Martina Di Giuseppe5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Italy W60+H Rome - antuka
12.06.19
1. kolo
vs. Barbara Haas4-6, 4-6 prohradetail zápasu
<