Taliansko
05.02.98, 26 Let
05.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
18.09.96, 27 Let
18.09.96, 27 Let
Sofia Ragona vs. Laura Roig Tortajada - Vzájemné zápasy
03.02.14 | 1. kolo kval. | Laura Roig Tortajada | Sofia Ragona | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tinajo | tvrdý |
Sofia Ragona form & Laura Roig Tortajada form
Sofia Ragona - poslední zápasy
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Matilda Gelao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Nagisa Morimoto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anne Schaefer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Franziska Koenig | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Laura Masic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Ziyu Wang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Francesca Palmigiano | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.03.15 kvalifik. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
10.02.14 kvalifik. | vs. Ksenija Sharifova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Laura Roig Tortajada | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Laura Roig Tortajada - poslední zápasy
Palmanova - antuka | ||||
24.02.14 2. kolo kval. | vs. Aida Martinez Sanjuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Merce Sans Vallespir | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.14 kvalifik. | vs. Yoshimi Kawasaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
27.01.14 1. kolo kval. | vs. Marta Canas Alvarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.14 2. kolo kval. | vs. Quirine Lemoine | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
09.12.13 2. kolo kval. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.13 1. kolo kval. | vs. Marta Sexmilo Pascual | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Borriol - antuka | ||||
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Claudia Herrero Garcia Honorato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
25.11.13 1. kolo kval. | vs. Carla Pons Martorell | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.13 2. kolo kval. | vs. Laura Cabrera Lafuente | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.13 kvalifik. | vs. Julia Payola | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
18.11.13 2. kolo kval. | vs. Eleonora Mindiyarova | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Jordi - tvrdý | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Glauka Carvajal Vicente | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.13 2. kolo kval. | vs. Carla Mocete Talamantes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.13 kvalifik. | vs. Elke Tiel | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vinaroz - antuka | ||||
04.11.13 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
28.10.13 1. kolo | vs. Mia Eklund | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.13 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
23.09.13 2. kolo kval. | vs. Gabriela Coglitore | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
09.09.13 2. kolo kval. | vs. Mireia Polo | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
Valladolid - tvrdý | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Luque Moreno | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Marina Guinart Espana | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Torrent - antuka | ||||
01.04.13 1. kolo | vs. Yana Buchina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.09.12 2. kolo kval. | vs. Miriam Civera Lima | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.12 1. kolo kval. | vs. Marina Marti Hernanz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Torrent - antuka | ||||
02.04.12 1. kolo | vs. Lucia Paz Monteagudo | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
12.03.12 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca - antuka | ||||
30.01.12 1. kolo kval. | vs. Aina Morey Juan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.12 kvalifik. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu |