ZÁPAS
14.02.18 | 2. kolo | Laura Robson | Jia-Jing Lu | 6-3, 7-60 | Perth | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura Robson | Jia-Jing Lu | |
1. podání % | 43/75 (57%) | 28/54 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/43 (81%) | 19/28 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/32 (44%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 24/54 (44%) | 26/75 (35%) |
Vyhrané body celkem | 73/129 (57%) | 56/129 (43%) |
Dvojchyby | 8 | 5 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laura Robson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-1 | Jia-Jing Lu | |
2-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laura Robson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Laura Robson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Robson | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Laura Robson | 0-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Laura Robson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
7-60 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laura Robson vs. Jia-Jing Lu - Vzájemné zápasy
14.02.18 | 2. kolo | Laura Robson | Jia-Jing Lu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | Perth | tvrdý |
16.11.17 | čtvrtfinále | Jia-Jing Lu | Laura Robson | 6-1, 6-73, 6-4 | detail zápasu | Toyota | koberec |
Laura Robson form & Jia-Jing Lu form
Laura Robson - poslední zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, - Laura Robson - skreč | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Tara Moore | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-64, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 6-1, 1-0, Jessica Pieri - skreč | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Gifu - tvrdý | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toyota - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Katherine Sebov | - | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Yokohama - tvrdý | ||||
08.03.18 čtvrtfinále | vs. Harriet Dart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.18 1. kolo | vs. Julia Glushko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
16.02.18 semifinále | vs. Katy Dunne | 5-5, - Laura Robson - skreč | detail zápasu | |
15.02.18 čtvrtfinále | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.18 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
13.02.18 1. kolo | vs. Alison Bai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Launceston - tvrdý | ||||
09.02.18 čtvrtfinále | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.18 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.18 1. kolo | vs. Alize Lim | 5-2, Alize Lim - skreč | detail zápasu | |
Burnie - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 5-7, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
Playford - tvrdý | ||||
04.01.18 2. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.18 1. kolo | vs. Ipek Soylu | 6-2, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Toyota - koberec | ||||
16.11.17 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.17 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Jia-Jing Lu - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
20.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu |