ZÁPAS
17.10.19 | 2. kolo | Laura Pigossi | Blessing Samuel | 6-0, 6-1 | W25 Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura Pigossi | Blessing Samuel | |
1. podání % | 28/38 (74%) | 24/33 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/33 (73%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 53/71 (75%) | 18/71 (25%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laura Pigossi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Blessing Samuel | |
0-0 | ||
Laura Pigossi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-0 | Blessing Samuel | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Laura Pigossi | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Blessing Samuel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Laura Pigossi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Blessing Samuel | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Laura Pigossi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Blessing Samuel | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-1 | Blessing Samuel | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Laura Pigossi | 5-1 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nigéria
10.12.90, 33 Let
10.12.90, 33 Let
Laura Pigossi vs. Blessing Samuel - Vzájemné zápasy
17.10.19 | 2. kolo | Laura Pigossi | Blessing Samuel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Lagos | tvrdý |
Laura Pigossi form & Blessing Samuel form
Laura Pigossi - poslední zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
12.04.24 | vs. Tatjana Maria | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
02.03.24 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.03.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Jaeda Daniel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Isabella Kruger | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-0, Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-64, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Blessing Samuel - poslední zápasy
W25 Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jumai Muhammed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Anu Ayegbusi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Peace P Udoh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Jumai Muhammed | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Alexandra Riley | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Aminat Quadri | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Anette Munozova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
10.10.16 kvalifik. | vs. Anette Munozova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Ronke Akingbade | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.15 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Osariemen Airhunmwunde | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
21.10.13 kvalifik. | vs. Smriti Joon | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Carole Joelle Ateba | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
14.10.13 1. kolo | vs. Tadeja Majeric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
22.10.12 1. kolo | vs. Fatimah Abinu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
15.10.12 1. kolo kval. | vs. Ester Masuri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
24.10.11 1. kolo kval. | vs. Blessing Anuna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.10.11 1. kolo | vs. Sarah Adegoke | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
25.10.10 1. kolo | vs. Natalie Piquion | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
18.10.10 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.10 1. kolo | vs. Oluwaseun Ogundare | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
19.10.09 1. kolo | vs. Fatimah Abinu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
12.10.09 1. kolo | vs. Tegan Edwards | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
20.10.08 1. kolo | vs. Chen Astrogo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
13.10.08 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.08 1. kolo | vs. Fatimah Abinu | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
17.12.07 1. kolo | vs. Alexandra Panova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
10.12.07 1. kolo | vs. Kelly Anderson | 1-6, 0-6 | detail zápasu |