ZÁPAS
26.03.19 | 1. kolo | Laura-Ioana Paar | Tamara Korpatsch | 6-2, 6-0 | W60 Croissy | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura-Ioana Paar | Tamara Korpatsch | |
1. podání % | 26/45 (58%) | 36/55 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/26 (73%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 2/19 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/55 (62%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkem | 64/100 (64%) | 36/100 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura-Ioana Paar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura-Ioana Paar | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laura-Ioana Paar vs. Tamara Korpatsch - Vzájemné zápasy
26.03.19 | 1. kolo | Laura-Ioana Paar | Tamara Korpatsch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W60 Croissy | tvrdý I. |
Laura-Ioana Paar form & Tamara Korpatsch form
Laura-Ioana Paar - poslední zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.21 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.08.20 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
03.08.20 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
02.08.20 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Tamara Korpatsch - poslední zápasy
Charleston - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Daria Saville | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |