INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arlinda Rushiti vs. Laura-Ioana Paar - Vzájemné zápasy
29.04.19 | 1. kolo kval. | Laura-Ioana Paar | Arlinda Rushiti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W60 Wiesbaden | antuka |
08.02.18 | 2. kolo | Laura-Ioana Paar | Arlinda Rushiti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Arlinda Rushiti form & Laura-Ioana Paar form
Arlinda Rushiti - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Laura-Ioana Paar - poslední zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.21 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.08.20 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
03.08.20 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
02.08.20 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |