Rumunsko
07.06.99, 24 Let
07.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izabela Gabriela Novac vs. Laura Heinrichs - Vzájemné zápasy
14.03.18 | 1. kolo | Laura Heinrichs | Izabela Gabriela Novac | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
12.03.18 | kvalifik. | Laura Heinrichs | Izabela Gabriela Novac | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu |
Izabela Gabriela Novac form & Laura Heinrichs form
Izabela Gabriela Novac - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Laura Heinrichs - poslední zápasy
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Jonna Schroeder | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-71, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.03.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Maria Jespersen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Carla Girbau Romero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Jelena Simic | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
14.07.17 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.17 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.17 1. kolo | vs. Stephanie Petit | 4-3, Stephanie Petit - skreč | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Zoe Hives | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-0 | detail zápasu |