ZÁPAS
06.09.18 | 2. kolo | Lara Schmidt | Justine Pysson | 6-3, 6-3 | Badenweiler | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lara Schmidt | Justine Pysson | |
1. podání % | 34/53 (64%) | 36/57 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/34 (59%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/19 (21%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 9/13 (69%) | 6/7 (86%) |
Vyhrané body z returnu | 40/57 (70%) | 29/53 (55%) |
Vyhrané body celkem | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Justine Pysson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lara Schmidt | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lara Schmidt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Justine Pysson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lara Schmidt | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Lara Schmidt | 5-3 | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lara Schmidt vs. Justine Pysson - Vzájemné zápasy
06.09.18 | 2. kolo | Lara Schmidt | Justine Pysson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Badenweiler | antuka |
Lara Schmidt form & Justine Pysson form
Lara Schmidt - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - skreč | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Justine Pysson - poslední zápasy
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Alice Robbe | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Indy De Vroome | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Loliee | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Philippine Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 7-5, 6-2 | detail zápasu |