ZÁPAS
26.11.19 | kvalifik. | Lara Panfilov | Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
10.08.00, 23 Let
10.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.04.02, 21 Let
23.04.02, 21 Let
Lara Panfilov vs. Ksenia Khlynova - Vzájemné zápasy
26.11.19 | kvalifik. | Lara Panfilov | Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Lara Panfilov form & Ksenia Khlynova form
Lara Panfilov - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Ksenia Khlynova - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Zinovia Vaneva | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Volodko | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maria Krupenina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Nicoletta Festenburg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 3-6 | detail zápasu |