ZÁPAS
21.05.19 | kvalifik. | Lara Panfilov | Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
10.08.00, 23 Let
10.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
27.05.02, 21 Let
27.05.02, 21 Let
Lara Panfilov vs. Aleksandra Zlatarova - Vzájemné zápasy
21.05.19 | kvalifik. | Lara Panfilov | Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Lara Panfilov form & Aleksandra Zlatarova form
Lara Panfilov - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Aleksandra Zlatarova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Shona Nakano | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Dasha Zhabotina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-75, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-3, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 7-5, 7-5 | detail zápasu |