ZÁPAS
01.08.20 | 1. kolo kval. | Lara Arruabarrena | Greetje Minnen | 6-0, 2-6, 6-1 | Palermo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lara Arruabarrena | Greetje Minnen | |
1. podání % | 41/63 (65%) | 37/65 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/41 (76%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/65 (48%) | 22/63 (35%) |
Vyhrané body celkem | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Arruabarrena | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Arruabarrena | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Arruabarrena | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Greetje Minnen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lara Arruabarrena vs. Greetje Minnen - Vzájemné zápasy
01.08.20 | 1. kolo kval. | Lara Arruabarrena | Greetje Minnen | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Palermo | antuka |
04.01.20 | 1. kolo kval. | Greetje Minnen | Lara Arruabarrena | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Auckland | tvrdý |
Lara Arruabarrena form & Greetje Minnen form
Lara Arruabarrena - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
07.07.21 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 kvalifik. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.21 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.21 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.21 kvalifik. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
14.03.21 kvalifik. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Greetje Minnen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |