Lara Arruabarrena vs. Dalila Jakupovic 10.03.2020

Lara Arruabarrena vs. Dalila Jakupovic 10.03.2020 - W25+H Irapuato - porovnání

ZÁPAS

10.03.201. koloLara Arruabarrena Dalila Jakupovic 7-64, 6-1 Mexico W25+H Irapuato tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Lara Arruabarrena
Španielsko
20.03.92, 28 Let




154
406
3 013 763 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
24.03.91, 29 Let




230
258
914 135 $
Dalila Jakupovic
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Lara Arruabarrena vs. Dalila Jakupovic - Vzájemné zápasy

10.03.201. koloLara ArruabarrenaDalila Jakupovic7-64, 6-1 detail zápasuMexico W25+H Irapuato tvrdý
14.04.18semifináleLara ArruabarrenaDalila Jakupovic6-1, 6-2 detail zápasuColombia Bogota antuka

Lara Arruabarrena - poslední zápasy

Mexico W25+H Irapuato - tvrdý
11.03.20
2. kolo
vs. Maria Camila Osorio Serrano3-6, 6-0, 6-3 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Dalila Jakupovic7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico Monterrey - tvrdý
02.03.20
1. kolo
vs. Yafan Wang4-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.03.20
kvalifik.
vs. Caroline Dolehide6-4, 7-64 výhradetail zápasu
29.02.20
1. kolo kval.
vs. Maddison Inglis6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico Acapulco - tvrdý
22.02.20
1. kolo kval.
vs. Veronica Cepede Royg6-75, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt W100 Cairo - tvrdý
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Lesya Tsurenko6-76, 2-6 prohradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Cagla Buyukakcay7-5, 6-2 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Richel Hogenkamp6-2, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
18.01.20
kvalifik.
vs. Nao Hibino1-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.01.20
2. kolo kval.
vs. Yuki Naito6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Indy De Vroome6-3, 6-3 výhradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
04.01.20
1. kolo kval.
vs. Greetje Minnen3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
12.10.19
semifinále
vs. Andrea Lazaro Garcia6-4, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Eva Guerrero Alvarez4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Olga Saez Larra6-4, 6-3 výhradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Republic of Korea Seoul - tvrdý
15.09.19
kvalifik.
vs. Ana Bogdan3-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.09.19
1. kolo kval.
vs. Naiktha Bains6-0, 6-3 výhradetail zápasu
China Nanchang - tvrdý
11.09.19
2. kolo
vs. Viktorija Golubic6-1, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Monica Niculescu1-6, 6-3, 4-1, Monica Niculescu - skrečvýhradetail zápasu
USA New Haven - tvrdý
04.09.19
2. kolo
vs. Varvara Lepchenko1-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Eri Hozumi7-63, 6-0 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
22.08.19
2. kolo kval.
vs. Timea Babos4-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Katherine Sebov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Karlsruhe - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Paula Badosa Gibert3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Palermo - antuka
22.07.19
1. kolo
vs. Tamara Zidansek2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
17.07.19
2. kolo
vs. Laura Siegemund5-7, 3-6 prohradetail zápasu
16.07.19
1. kolo
vs. Shilin Xu7-5, 6-77, 7-5 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
09.07.19
1. kolo
vs. Tereza Mrdeza2-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu

Dalila Jakupovic - poslední zápasy

Mexico W25+H Irapuato - tvrdý
10.03.20
1. kolo
vs. Lara Arruabarrena6-74, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico Monterrey - tvrdý
29.02.20
1. kolo kval.
vs. Martina Trevisan6-75, 3-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Stefanie Voegele6-4, 5-6, - Dalila Jakupovic - skrečprohradetail zápasu
Taipei (CHN) Taipei - koberec
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Viktoriya Tomova0-6, 5-7 prohradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Amandine Hesse3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Ya Hsin Lee2-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
China W100 Shenzhen - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Shuai Peng1-6, 0-6 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Mariam Bolkvadze6-1, 6-3 výhradetail zápasu
China W60 Liuzhou - tvrdý
31.10.19
2. kolo
vs. Jia-Jing Lu2-6, 5-7 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Hanyu Guo6-3, 7-5 výhradetail zápasu
China W25 Nanning - tvrdý
26.10.19
semifinále
vs. Anastasia Gasanova6-0, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.10.19
2. kolo
vs. Shilin Xu7-5, 7-5 výhradetail zápasu
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Shuyue Ma7-5, 6-3 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Ziyue Sun6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Jessika Ponchet2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent - tvrdý
21.09.19
1. kolo kval.
vs. Olga Govortsova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
China Guangzhou - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Elina Svitolina3-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.09.19
kvalifik.
vs. Jasmine Paolini6-4, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.09.19
1. kolo kval.
vs. Natalija Kostic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
China Nanchang - tvrdý
11.09.19
2. kolo
vs. Kateryna Kozlova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Sara Errani6-1, 6-1 výhradetail zápasu
USA New Haven - tvrdý
03.09.19
1. kolo
vs. Ann Li4-6, 1-6 prohradetail zápasu
USA New York - tvrdý
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Tereza Martincova4-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
Germany W60 Hechingen - antuka
06.08.19
1. kolo
vs. Lea Boskovic5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Karlsruhe - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Laura Siegemund1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Latvia Jurmala - antuka
24.07.19
2. kolo
vs. Anastasija Sevastova7-63, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo
vs. Ana Bogdan6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
15.07.19
1. kolo
vs. Viktoria Kuzmova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
01.07.19
1. kolo
vs. Kirsten Flipkens1-6, 3-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Birmingham - tráva
15.06.19
1. kolo kval.
vs. Anna Kalinskaya6-73, 1-6 prohradetail zápasu
<