ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Lana Sipek | Irma Ustavdic | 6-0, 6-3 | Vrnjacka Banja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chorvátsko
16.09.00, 23 Let
16.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
12.03.00, 24 Let
12.03.00, 24 Let
Lana Sipek vs. Irma Ustavdic - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Lana Sipek | Irma Ustavdic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Lana Sipek form & Irma Ustavdic form
Lana Sipek - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.18 1. kolo | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Irma Ustavdic - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 2-1, - Irma Ustavdic - skreč | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Polina Kozyreva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ana Jolic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Milena Vukovic | 5-0, Milena Vukovic - skreč | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Andriana Simovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu |