ZÁPAS
26.10.19 | čtvrtfinále | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Nuria Brancaccio | 6-4, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Nuria Brancaccio | |
1. podání % | 65/81 (80%) | 51/61 (84%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/65 (58%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané body z returnu | 32/61 (52%) | 35/81 (43%) |
Vyhrané body celkem | 78/142 (55%) | 64/142 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Nuria Brancaccio | |
0-0 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 0-15 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
5-1 | Nuria Brancaccio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Nuria Brancaccio - Vzájemné zápasy
26.10.19 | čtvrtfinále | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Nuria Brancaccio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
25.06.19 | 1. kolo | Nuria Brancaccio | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Nuria Brancaccio form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Nuria Brancaccio - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |