ZÁPAS
10.07.19 | 1. kolo | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Doga Turkmen | 6-4, 6-4 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Doga Turkmen | |
1. podání % | 39/62 (63%) | 39/62 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/39 (54%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/23 (48%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/62 (50%) | 30/62 (48%) |
Vyhrané body celkem | 63/124 (51%) | 61/124 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Doga Turkmen | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Doga Turkmen | |
2-2 | Doga Turkmen | |
0-0 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Doga Turkmen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Doga Turkmen | |
0-0 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Doga Turkmen - Vzájemné zápasy
10.07.19 | 1. kolo | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Doga Turkmen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Doga Turkmen form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |