ZÁPAS
10.07.17 | 1. kolo kval. | Laetitia Pulchartova | Radina Rakic | 7-5, 6-1 | Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
16.01.99, 25 Let
16.01.99, 25 Let
Laetitia Pulchartova vs. Radina Rakic - Vzájemné zápasy
10.07.17 | 1. kolo kval. | Laetitia Pulchartova | Radina Rakic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Laetitia Pulchartova form & Radina Rakic form
Laetitia Pulchartova - poslední zápasy
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Franchi | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-78, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 1-3, - Laetitia Pulchartova - skreč | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.04.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Swanepoel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Anapoima - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Salinas - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.22 kvalifik. | vs. Sydney Dorcil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - tvrdý | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.22 kvalifik. | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Madison Sieg | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.22 kvalifik. | vs. Aline Midori Da Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Emily Da Silva Chang | 6-73, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Radina Rakic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | detail zápasu |