Rusko
06.10.99, 24 Let
06.10.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Polina Nazarchuk vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy
26.08.18 | kvalifik. | Kseniya Yersh | Polina Nazarchuk | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Polina Nazarchuk form & Kseniya Yersh form
Polina Nazarchuk - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ronnie Naor | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 3-6, - Polina Nazarchuk - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Maria Titova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 5-0, Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Karina Kalkenova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.18 kvalifik. | vs. Azaliya Badegyeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Davletova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu |