ZÁPAS
18.08.18 | 1. kolo kval. | Ksenija Tmusic | Jovana Gvozdenovic | 4-6, 7-60, 6-3 | Vrnjacka Banja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
20.03.01, 23 Let
20.03.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.01.99, 25 Let
20.01.99, 25 Let
Ksenija Tmusic vs. Jovana Gvozdenovic - Vzájemné zápasy
18.08.18 | 1. kolo kval. | Ksenija Tmusic | Jovana Gvozdenovic | 4-6, 7-60, 6-3 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Ksenija Tmusic form & Jovana Gvozdenovic form
Ksenija Tmusic - poslední zápasy
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 4-6, 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Teona Velkoska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjelka Andric | 6-2, 6-72, 3-4, - Ksenija Tmusic - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Daskalovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Sofya Golubovskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Nadja Stojcic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Deen | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Jovana Gvozdenovic - poslední zápasy
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Amila Jusufbegovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Laura Beresova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jelena Marjanovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
08.09.18 2. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-4, 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ana Kunic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Cetkovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Sabljarevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Vera Markovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |