Taliansko
05.02.98, 26 Let
05.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sofia Ragona vs. Ksenija Sharifova - Vzájemné zápasy
10.02.14 | kvalifik. | Ksenija Sharifova | Sofia Ragona | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Tinajo | tvrdý |
Sofia Ragona form & Ksenija Sharifova form
Sofia Ragona - poslední zápasy
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Matilda Gelao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Nagisa Morimoto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anne Schaefer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Franziska Koenig | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Laura Masic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Ziyu Wang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Francesca Palmigiano | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.03.15 kvalifik. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.15 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
10.02.14 kvalifik. | vs. Ksenija Sharifova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tinajo - tvrdý | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Laura Roig Tortajada | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Ksenija Sharifova - poslední zápasy
Nules - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
17.11.17 čtvrtfinále | vs. Ines Ibbou | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.17 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Meritxell Perera Ros | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
18.10.17 2. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Isabella Harvison | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-3, - Ksenija Sharifova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.17 kvalifik. | vs. Ana Biskic | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Sanya Madan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Eva Siska | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 3-1, Nora Ayala Serra - skreč | detail zápasu | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Marta Garcia Gausi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.17 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Adriana Sosnovschi | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.04.17 2. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Polina Merenkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Maria Obispo Carretero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jil Nora Engelmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
07.12.16 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Angela Diez Plagaro | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Laura Lopez Giese | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |