INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zhibek Kulambayeva vs. Ksenia Palkina - Vzájemné zápasy
20.09.17 | 2. kolo | Ksenia Palkina | Zhibek Kulambayeva | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
03.10.16 | 1. kolo | Ksenia Palkina | Zhibek Kulambayeva | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Zhibek Kulambayeva form & Ksenia Palkina form
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |
Ksenia Palkina - poslední zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.19 čtvrtfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu |