ZÁPAS
07.08.17 | 1. kolo | Ksenia Palkina | Aunchisa Chanta | 6-2, 6-2 | Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ksenia Palkina | Aunchisa Chanta | |
1. podání % | 25/45 (56%) | 43/77 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/18 (33%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 43/77 (56%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ksenia Palkina vs. Aunchisa Chanta - Vzájemné zápasy
07.08.17 | 1. kolo | Ksenia Palkina | Aunchisa Chanta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Ksenia Palkina form & Aunchisa Chanta form
Ksenia Palkina - poslední zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.19 čtvrtfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Aunchisa Chanta - poslední zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 7-62, 2-3, - Aunchisa Chanta - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Monique Barry | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Sara Nayar | 3-6, 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-3 | detail zápasu |