INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ksenia Laskutova vs. Yuliya Lysa - Vzájemné zápasy
13.11.17 | kvalifik. | Ksenia Laskutova | Yuliya Lysa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Norman | tvrdý |
Ksenia Laskutova form & Yuliya Lysa form
Ksenia Laskutova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Yuliya Lysa - poslední zápasy
Brno - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.04.18 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | detail zápasu |