ZÁPAS
17.07.17 | 1. kolo kval. | Kristyna Hrabalova | Ludmila Kareisova | 6-1, 6-2 | Olomouc | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
03.04.96, 28 Let
19 426 $
03.04.96, 28 Let
19 426 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
20.02.02, 22 Let
20.02.02, 22 Let
Kristyna Hrabalova vs. Ludmila Kareisova - Vzájemné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | Ludmila Kareisova | Kristyna Hrabalova | 6-73, 6-0, 6-4 | detail zápasu | W15 Olomouc | antuka |
03.12.18 | 1. kolo kval. | Ludmila Kareisova | Kristyna Hrabalova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Jablonec Nad | koberec |
17.07.17 | 1. kolo kval. | Kristyna Hrabalova | Ludmila Kareisova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Olomouc | antuka |
Kristyna Hrabalova form & Ludmila Kareisova form
Kristyna Hrabalova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Ludmila Kareisova - poslední zápasy
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.22 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.21 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | detail zápasu |