ZÁPAS
10.11.19 | 1. kolo kval. | Kristyna Hrabalova | Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
03.04.96, 28 Let
19 426 $
03.04.96, 28 Let
19 426 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.08.99, 24 Let
04.08.99, 24 Let
Kristyna Hrabalova vs. Joanna Tomera - Vzájemné zápasy
10.11.19 | 1. kolo kval. | Kristyna Hrabalova | Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Kristyna Hrabalova form & Joanna Tomera form
Kristyna Hrabalova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Joanna Tomera - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Vicky Veloso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-74, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Alice Battesti | 4-6, 7-67, 9-11 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Vineetha Mummadi | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.21 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-5, 3-1, Chelsea Vanhoutte - skreč | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu |